Menu

Cart

Content

Breadcrumb

zoom

Ironmaxx Amino Craft Liquid 1000 мл

Виробник: IronMaxx
375,86 грн
  • Description

Підвищена потреба в амінокислотах у спортсменів, що займаються бодібілдінгом і силовими видами спорту.
Необхідне для спортсменів, що займаються бодібілдінгом і силовими видами спорту, кількість білка/амінокислот в день складає приблизно 2 г на кілограм маси тіла. Отриманий організмом кількість білків підсумовується з їх змісту в прийнятій їжі і використовуваних харчових добавок. Таким чином, Ви можете розрахувати, скільки амінокислот необхідно приймати, щоб оптимально задовольнити Вашу потребу в них. Використовуйте Amino Craft Liquid і забезпечте м'язи легко засвоюваними інгредієнтами для нарощування солідної м'язової субстанції!

Ще раз про переваги:
- 1 пляшка містить більше 500 р. чистого білка!
- Може використовуватися в якості альтернативи порошковим протеїнів!
- Підтримує швидкий ріст м'язів!
- Покриває велику потребу в амінокислотах!
- Підвищує вміст амінокислот у крові!
- Найсильніша підтримка синтезу протеїну!
- Забезпечення організму поживними речовинами!

Область застосування:
-всі

Порада:
Важливо не пропускати прийом особливо безпосередньо після тренування і перед відходом до сну. Як раз під час сну м'язи починають відпочивати і рости після попередньої інтенсивної навантаження. Під час цієї фази м'язам необхідні компоненти білка у формі білкових напоїв, таких як AminoCraft Liquid, білкових порошків або вільних амінокислот у вигляді порошків, таблеток чи капсул. Ми рекомендуємо комбінацію з Musclin v.2.0, Glutamin Pro і Arginin Simplex 800.

Рекомендація по застосуванню:
Підвищену потребу в амінокислотах, обумовлену наприклад силовими тренуваннями або спортом високих досягнень в цілому можна швидко покрити з допомогою AminoCraft Liquid. Вранці після пробудження, безпосередньо після тренування або перед відходом до сну - ось найбільш сприятливий час для прийому AminoCraft Liquid. Одну порцію, 15 мл (приблизно 2 столові ложки), можна приймати просто так, або розмішавши з рідиною.

Поживна цінність,
100 мл рідини містять:
- 50,4 г білків
- 15,4 г вуглеводів
- 0,1 г жирів
- 275 Ккал
- 30 мг Вітаміну B6

Склад:
Коллагенный гідролізат білка, вода, фруктоза, окислювачі (моногідрат лимонної кислоти, винна кислота), суміш підсолоджувачів ( цикломат натрію, ацесульфам К, аспартам, сахарин натрію), ароматизатори, піридоксину гідрохлорид, консервант бензоат натрію, містить джерело фенілаланіну.

Color I Color II Color III

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook